VIII. celorepublikový sjezd Svazu tělesně postižených v České republice z. s.

Zář 28, 2023

Ve dnech 15. – 16. září 2023 se konal VIII. celorepublikový sjezd Svazu tělesně postižených v České republice z. s.

Sjezd se uskutečnil v Benešově u Prahy a zúčastnili se ho zástupci regionálních organizačních jednotek STP v ČR z. s. a vedení organizace.

Na sjezdu byla zvolena nová předsedkyně STP v ČR z. s. a další členové vrcholných orgánů STP v ČR z. s. (správní rady a dozorčí rady):
– předseda STP v ČR z. s.: Marie Vondrášková
– místopředseda STP v ČR z. s.: Ing. Vlastimil Birčák
– členové správní rady (v abecedním pořadí): Veronika Bláhová, Alena Merhautová, Ing. Alena Říhová, Šárka Švehlová, Karla Zbořilová
– předseda dozorčí rady: Jaroslava Koukalová
– členové dozorčí rady (v abecedním pořadí): Milada Kulakevičová, Zdeňka Mocňáková.

Důležitým bodem bylo také schválení nových stanov, které nabydou účinnosti od 1. 1. 2024. Dále byly na sjezdu mimo jiné projednány a schváleny hlavní směry činnosti STP v ČR z. s. na další období.

Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky.

Fotografie ze sjezdu: