Proměňte své nákupy v dobrý skutek!

Bře 24, 2017

Věděli jste, že můžete naši organizaci podpořit i obyčejným nákupem na internetu? Pokud se chystáte nakupovat cokoli na internetu – od dárku pro drahou polovičku, přes hračky pro děti, elektroniku, dovolenou, jídlo, léky až po granule pro svého pejska – můžete jednoduše každý nákup proměnit v dobrý skutek a nám tím opravdu pomoci. Příspěvek pro naši organizaci je možné získat nákupem u více než 500 e-shopů, mezi nimi například Baťa, Mall, Invia nebo Tchibo.

patička do emailu

Uděláte to takto:

1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz.

2. Vyberete naši organizaci, tedy Svaz tělesně postižených v České republice z. s., kliknete na tlačítko “Přispět nákupem”, a vyberete e-shop, na kterém chcete nakoupit.

3. Nakoupíte, jak jste zvyklí.

To je celé. Nestojí Vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat.

Řekněte o této možnosti také svým přátelům – ať mohou letos i oni nadělovat dvojnásobnou radost.

Leták GIVT

Pokud si nákup přes internet teprve rozmýšlíte a bojíte se, že na tuto možnost podpory mezitím zapomenete, na https://givt.cz/aplikace najdete chytré rozšíření do prohlížeče, které Vás vždy při nakupování upozorní, že můžete svými nákupy během celého roku pomáhat. Pokud si aplikaci nainstalujete, kdykoliv navštívíte e-shop, na kterém je možnost nákupu přes GIVT, aplikace Vás na tuto možnost upozorní, takže už nikdy nezapomenete.

Děkujeme, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Svaz tělesně postižených v České republice z. s.

givt2

givt-infografika

givt Petra