UPOZORNĚNÍ: Poskytování poradenství přes telefon a e-mail

Bře 17, 2020

Dobrý den,

rádi bychom Vás informovali o provozu naší poradny pro osoby se zdravotním postižením a seniory na Karlínském náměstí 59/12, Praha 8 – Karlín během karantény vyhlášené na území ČR.

Svaz tělesně postižených v České republice z. s. bude nyní poskytovat odborné sociální poradenství formou telefonického, e-mailového nebo písemného kontaktu. Osobní návštěvy klientů s poradci jsou omezeny. Činnost poradny se nezastavuje, pouze se dočasně mění styl práce. Toto opatření platí do odvolání.

Po uvedenou dobu bude sociální pracovnice dostupná na telefonním čísle: 602 647 084 a na e-mailu: lucie.trpikova@svaztp.cz. Neodkladné případy může sociální pracovnice řešit osobní schůzkou, ale jen po předchozí telefonické domluvě.

Děkujeme za pochopení.

Lucie Trpíková
sociální pracovnice
Svaz tělesně postižených v České republice z. s.
Karlínské náměstí 59/12, 186 00 Praha 8 – Karlín
e-mail: lucie.trpikova@svaztp.cz