UPOZORNĚNÍ: Dočasné omezení poradny a půjčovny

Říj 30, 2020

Dobrý den,

s ohledem na epidemiologickou situaci a vládní opatření jsme nuceni od 30. 10. 2020 dočasně omezit provoz poradny a půjčovny kompenzačních pomůcek na Karlínském náměstí 59/12, Praha 8 – Karlín.

V souvislosti s vládním doporučením využívat homeoffice (práce z domova) jsou i naši pracovníci poradny STP Praha dočasně převedeni na tento typ práce. Poradna je tedy pro osobní konzultace dočasně uzavřena, nicméně v rámci sociální služby je možné využít telefonické či e-mailové konzultace, a to v úředních hodinách poradny. Termín dočasného zrušení osobních konzultací zatím není pevně stanoven. Kontakty na sociální pracovnice poradny naleznete na našich stránkách https://svaztp.cz/sluzby/poradna-karlin/.

Půjčovna kompenzačních pomůcek je dočasně uzavřena. Pro zapůjčení či vrácení kompenzační pomůcky proto prosím nyní vždy nejprve zkontaktujte pí. Lucii Trpíkovou na čísle 602 647 084 (volejte pouze v úředních hodinách půjčovny) a domluvte se s ní na případném otevření půjčovny. Prosíme o důsledné dodržování telefonického objednání, neboť bez předchozí vzájemné domluvy nebude služba půjčovny k dispozici.

Děkujeme za pochopení.