Podpořte nás při budování nového výtahu

Pro 12, 2017

foto4Velice vám všem děkujeme za zaslání hlasů na náš výtah v rámci programu ČSOB pomáhá regionům – Podzimní výzva 2017. Díky vám jsme postoupili do závěrečného kola. Náš projekt se jmenuje Nový výtah pro klienty, je zařazen do regionu Hlavní město Praha a realizátorem je Svaz tělesně postižených. Nový výtah v našem sídle na Karlínském náměstí 12 v Praze je pro nás velmi důležitý. Má nahradit starý poruchový výtah, který je už pro naše klienty nebezpečný a který nesplňuje všechny parametry pro bezbariérové výtahy. Informace o našem projektu najdete na stránkách http://www.csobpomaharegionum.cz/projekty/praha/2016715/novy-vytah-pro-klienty.

Závěrečné kolo programu ČSOB pomáhá regionům spočívá v tom, že projekt získává finanční přípěvky od veřejnosti. V každém kraji spolu opět soutěží čtyři projekty. Tyto projekty potom podle množství vybraných peněz od veřejnosti ještě získají od ČSOB další finanční podporu. Pokud byste měli vy nebo někdo z vašich blízkých zájem náš výtah finančně podpořit, budeme rádi, když nám přispějete, třeba i jen nějakou drobnou částkou.

Peníze se vybírají na sbírkovém účtu a vždy se musí zadat správný variabilní symbol, aby byly peníze přiřazeny správnému projektu. Náš projekt má variabilní symbol: 20175102. Číslo účtu je: 101 7777 101/0300. Peníze se mohou poslat převodem z bankovního účtu, složenkou (poštovní poukázka typu A) nebo prostřednictvím platební brány „Klikni a daruj“ na stránkách http://www.csobpomaharegionum.cz/projekty/praha/2016715/novy-vytah-pro-klienty. Na projekty je možné přispívat od 6. 12. 2017 do půlnoci 6. 1. 2018.

Pokud by dárce požadoval potvrzení o daru, rádi mu ho vystavíme. Je ale nutné, aby nás zkontaktoval a poskytl nám své osobní údaje. Kontaktní osoba pro vystavení potvrzení o daru: Alena Říhová, Svaz tělesně postižených v České republice z. s., tel.: 221 890 458, 736 220 925, e-mail: alena.rihova@svaztp.cz.

Děkujeme za vaši podporu.

Svaz tělesně postižených v České republice z. s.

 

Projekt je zapojený do programu ČSOB pomáhá regionům.

csob-pomaha-regionum-logo