Podpoříte naši organizaci prostřednictvím GIVT?

Bře 17, 2021

Nakupujete on-line? A věděli jste, že nás tím můžete podpořit, aniž by vás to cokoliv stálo?

Na odkaze http://bit.ly/30kc-pro-svaz-telesne-postizenych-v-cr si do svého počítače nainstalujte Pomocníka – jednoduché rozšíření vašeho prohlížeče, a my za to dostaneme jednorázový bonus 30 Kč. S givtím Pomocníkem pak během celého roku můžete nakupovat přes internet, jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné. Akce na Pomocníka platí od 17. 3. do 19. 3. 2021. Ale nákupem přes GIVT můžete naši organizaci podporovat celoročně.

Jak funguje program GIVT?
GIVT promění vaše každodenní nákupy na internetu v dobrý skutek. Stačí před nákupem navštívit portál GIVT.cz. Nejprve zvolíte, komu chcete pomáhat, a pak už nakupujete tak, jak jste zvyklí. Z každého vašeho nákupu pošle internetový obchod určité procento na dobrou věc jako poděkování a vy samozřejmě nezaplatíte nic navíc. Do programu je zapojeno více než tisíc partnerských e-shopů.

A co umí Pomocník?
– Při návštěvě e-shopu vás upozorní, že můžete pomáhat.
– Pomocník je zdarma a zcela bezpečný.
– Nezpomaluje chod počítače a neobsahuje reklamy.

Děkujeme vám za všechny stažené Pomocníky a sdílení tohoto příspěvku, vážíme si toho.

Svaz tělesně postižených v České republice z. s.