Nabídka práce 1.2.: administrativa – Operations Junior

Úno 1, 2016

TransPerfect s.r.o., mezinárodní firma poskytující překladatelské a jazykové služby, hledá do svého týmu ženu/muže na pozici Operations Junior.

Náplň práce:
– Úkoly recepčního – vítání hostů, atd.
– Starost o objednávky kancelářských potřeb
– Obstarávání příchozí a odchozí pošty
– Pomoc se základními administrativními úkony

Požadujeme:
– Anglický jazyk slovem i písmem, další jazyky výhodou
– Komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme:
– HPP, možnost i zkrácené pracovní doby

Bezbariérovost budovy:
– Budova i prostory kanceláře jsou bezbariérové
– Snadná dostupnost metrem (stanice Muzeum), bezbariérový přístup od metra až k budově

Místo výkonu práce: Škrétova 490/12, Praha 2, 120 00

Informace o zaměstnavateli:
– TransPerfect s.r.o., IČ 28530004
– Překladatelské a jazykové služby
– Sídlo: Vítězné náměstí 577/2, Praha 6, 160 00
– Kontaktní osoba: Markéta Jelínková, tel.: 224 310 020, majelinkova@transperfect.com

Operations Junior