Nabídka práce 8. 8. 2018: úklidové práce

Srp 8, 2018

Úklidová firma Limpio SP, s.r.o., která zahájí svoji činnost v únoru 2019, v současné době hledá nové zaměstnance, a to zejména zaměstnance z řad cílové skupiny osoby se získaným lehkým poškozením mozku. Práce v tomto sociálním podniku bude spočívat v lehké i středně náročné obsluze nových úklidových strojů, a také v klasických úklidových činnostech za pomoci ručního čistícího náčiní. Podnik se specializuje na úklid ploch větších metráží a na úklid pro firmy.

Zájemce o pracovní pozici zve sociální podnik na ústní pohovor v dosavadním sídle společnosti – Tolstého 1062/19, Praha 10 – Vršovice, ve středu 5. 9. 2018 mezi 12:00 a 16:00 hod. Zájemci nechť se prosím dopředu nahlásí telefonicky, nebo emailem. 

Kontakt:
Ing. Jan Blahota, ředitel Limpio SP, s.r.o.
Tel.: +420 723 581 680
Email: limpioSP@email.cz
IČ: 06867006

Pro zaměstnance z řad cílových skupin se počítá primárně s polovičními pracovními úvazky (20 hod. týdně), avšak v případě zájmu lze obsadit i celý pracovní úvazek, případně sepsat dohodu o pracovní činnosti. Charakter práce může být jak skupinový, tak individuální, stejně tak doprava na místo zakázky je individuální (pouze Praha), výjimečně může být zajištěn svoz zaměstnanců. V individuálních případech je možné pracovní podmínky upravit.

Kancelář, sklad a společenská místnost firmy o celkové rozloze 60 m² (bez oken) bude ve Školní ulici v Praze – Braníku. Zde bude prostor pro individuální i společné aktivity, zejména nepracovního charakteru. Bude zde k dispozici TV, internet, kuchyňka, WC, sprcha a inventář pro společné aktivity.

Více informací naleznete v přiloženém náborovém dopisu:

Náborový dopis – Limpio