Nabídka práce 2.6.2019: Pracovník / pracovnice objednávkové kanceláře

Čvn 7, 2019

Společnost BEZVODY.cz s.r.o. nabízí zaměstnání na pracovní pozici Pracovník / pracovnice objednávkové kanceláře, která je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením. Společnost poskytuje služby v oblasti mytí automobilů.

Náplň práce:
Ze začátku bude hlavní náplní Vaší práce příjem objednávek a následná komunikace se zákazníky (upřesnění rozsahu objednaných služeb, termínu a místa realizace objednávky a získávání zpětné vazby spokojenosti zákazníků pro provedení služby). Přijaté objednávky jsou pak rozdělovány jednotlivým posádkám mycích týmů. Po zapracování k náplni Vaší práce přibyde zpracování zakázkových listů realizovaných zakázek a další drobná administrativa.

Požadavky na uchazeče:
Naše služby nejsou složité na pochopení (nabízíme 5 základních mycích programů a cca 10 doplňkových služeb), je však třeba se s nimi důkladně seznámit, aby bylo možné odpovídat na dotazy zákazníků a umět jim poradit.

Další požadavky:
–       kultivovaný verbální projev (s každým zákazníkem hovořime telefonicky)
–       základy práce na počítači (internet, e-mail, word, excel)
–       spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
–       čistý trestní rejstřík

Co nabízíme:
–       nástupní mzdu 20 000 Kč (fixní složka mzdy) + odměna za dobré pracovní výsledky
–       možnost práce z domova
–       příjemný pracovní kolektiv
–       notebook a mobilní telefon (i pro soukromé využití)

Termín nástupu: 1. 7. 2019 nebo dle dohody

Jak se ucházet o tuto práci: V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis na e-mail: cermak@BEZVODY.cz. Pokud máte nějaké upřesňující dotazy, můžete nás i kontaktovat telefonicky na čísle 731 155 047.

Lokalita: Hlavní město Praha

Základní kategorie zdravotního postižení:
–       Tělesné postižení (lehké, střední)
–       Interní onemocnění

Stupeň zdravotního postižení:
–       osoba zdravotně znevýhodněná
–       invalidní v prvním stupni
–       invalidní v druhém stupni

Min. požadovaná úroveň vzdělání: úplné střední všeobecné vzdělání

Smluvní vztah: hlavní pracovní poměr

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek / práce na částečný úvazek

Možnost práce z domova: ano

Kontakt:
BEZVODY.cz s.r.o.
Adresa: Lužná 591/4, 160 00 Praha 6
Kontaktní osoba: Martin Čermák
Tel.: +420 731 155 047
E-mail: cermak@BEZVODY.cz
Web: www.bezvody.cz

text inzerátu: pracovník_ pracovnice objednávkové kanceláře