Nabídka PC kurzu pro začátečníky zdarma

Led 11, 2015

V prvním čtvrtletí roku 2015 bude Svaz tělesně postižených v České republice z. s. pořádat počítačové kurzy pro začátečníky v rámci projektu Šance pracovat. Kurzy jsou určené pro lidi se zdravotním postižením z Prahy v produktivním věku. V průběhu kurzu se účastníci naučí základům ovládání PC a nejčastěji používaných počítačových programů (internet a elektronická pošta, MS Windows, MS Word, MS Excel).

Výuka v celkovém rozsahu 40 hodin bude probíhat v malé skupině, aby mohl být zajištěn individuální přístup ke všem účastníkům. Kurz je akreditovaný jako rekvalifikační a pro účastníky je zcela zdarma. Termín a místo konání kurzu budou upřesněny.

Pokud byste měli zájem se kurzu zúčastnit, kontaktujte nás prosím co nejdříve – poskytneme vám podrobnější informace o kurzu a o možnostech účasti.

Kontakt: Alena Říhová, telefon: 221 890 458, 602 647 248, e-mail: alena.rihova@svaztp.cz.

loga_oplzz

Projekt Šance pracovat (CZ.1.04/2.1.01/91.00246) je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.