Hledáme pracovníka / pracovnici na úklid

Lis 14, 2022

Hledáme pracovníka/pracovnici na úklid společných prostor v naší budově na Karlínském náměstí v Praze. Jedná se převážně o úklid chodeb a sociálních zařízení. Kancelářská budova má 6 pater, úklid by měl probíhat ideálně každý den v ranních nebo večerních hodinách, jde o práci na 2 – 3 hodiny denně.

Hlavní pracovní náplň: vytírání podlah na chodbách, úklid WC, vynášení odpadků z odpadkových košů, doplňování tekutého mýdla, papírových ručníků a toaletního papíru na WC.

Předpokládáme uzavření dohody o provedení práce, ale může to být i práce na dohodu o pracovní činnosti nebo práce na fakturu. Nabízíme odměnu 6 000 Kč měsíčně (hrubého).

Pokud byste měli o zaměstnání zájem, kontaktujte prosím Alenu Říhovou, tel.: 736 220 925, e-mail: alena.rihova@svaztp.cz.

Svaz tělesně postižených v České republice z. s.