Hledáme nového pracovníka/pracovnici do půjčovny

Kvě 16, 2021

Svaz tělesně postižených v České republice z. s. se sídlem Karlínské náměstí 59/12, Praha 8 – Karlín, přijme nového kolegu/kolegyni na pozici pracovník/pracovnice půjčovny kompenzačních pomůcek (úvazek 0,5).

Náplň práce zahrnuje zajištění fungování půjčovny kompenzačních pomůcek pro osoby s tělesným postižením, půjčování a údržbu pomůcek (vozíky, chodítka, postele, atd.), jednání s klienty, vedení dokumentace.

Nabízíme: zkrácený pracovní poměr v rozsahu 0,5 úvazku, pracovní smlouvu na dobu určitou (1 rok s možností prodloužení), mzdové ohodnocení ve výši 13.800 Kč hrubé mzdy měsíčně, práci v příjemném prostředí s dobrou dopravní dostupností na Praze 8 – Karlín a nástup od 1. června 2021.

Požadujeme: středoškolské vzdělání, zdravotní způsobilost (pozice vyžaduje manipulaci s těžšími pomůckami), uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, internet, Outlook), technickou zdatnost, schopnost nakládání s penězi, příjemné vystupování. Hledáme kolegu/kolegyni, kteří mají zájem o cílovou skupinu, empatii, schopnost samostatné práce, jsou zodpovědní a pečliví. Výhodou je znalost angličtiny a zkušenost s komunikací s úřady.

Výběrové řízení je dvoukolové. V prvním kole se budou vyhodnocovat strukturované životopisy a motivační dopisy, které pro přihlášení zašlete elektronicky nejpozději do 20. května 2021 na e-mail alena.rihova@svaztp.cz. Do předmětu e-mailu napište „výběrové řízení“. K ústnímu pohovoru, který proběhne koncem května (případně v první polovině června), budou pozváni vybraní kandidáti.

Kontaktní osobou je Ing. Alena Říhová, která může poskytnout více informací na výše uvedeném e-mailu.