Podpořte prosím náš projekt v programu EPP Pomáhej pohybem

Pro 22, 2017

Podpořte prosím náš projekt na výstavbu nového výtahu a udělejte zároveň něco pro své zdraví.

SONY DSCChtěli bychom vás opět požádat o podporu našeho projektu na výstavbu nového výtahu v našem sídle na Karlínském náměstí 59/12, Praha. Na projekt můžeme s vaší pomocí získat finanční podporu z programu Nadace ČEZ. Podmínkou je, abychom nasbírali pro projekt dostatečný počet bodů. Body nám můžete pomoci sbírat díky své pohybové aktivitě. Nový výtah je pro nás velmi důležitý. Má nahradit starý poruchový výtah, který je už pro naše klienty nebezpečný a který nesplňuje všechny parametry pro bezbariérové výtahy.

CEZ_EPPBody se generují prostřednictvím aplikace EPP, která se zdarma nainstaluje do mobilního telefonu. Je pro to potřeba mít tzv. chytrý telefon. Body se pak získávají za pohybové aktivity – chůzi, jízdu na kole, na běžkách, na invalidním vozíku atd. To znamená když vyjdete na procházku, zapnete aplikaci. Když chůzi ukončíte, vypnete aplikaci a ta vám přidělí body za vzdálenost, kterou jste ušli. Body pak přiřadíte vybranému projektu. Pro sledování trasy pohybové aktivity musí být v mobilu během měření zapnutá GPS (určování polohy). Pro následné přidělení bodů projektu je pak potřeba mít připojení k internetu. Body se nemusí přidělit hned po ukončení pohybové aktivity, může se to provést kdykoliv později, ale za den lze přidělit jen omezený počet bodů (asi 2000 bodů). Náš projekt je v aplikaci EPP zveřejněný ode dneška (22. 12. 2017) a bude moci sbírat body jen po dobu 14 dnů.

Informace o aplikaci najdete na stránkách http://www.pomahejpohybem.cz/.

Budeme vám vděční, když se do sbírání bodů zapojíte a zapojíte také aktivní lidi (sportovce i nesportovce) ze svého okolí - cyklisty, maminky s kočárky, pejskaře, běžce, turisty… Teď, na konci roku, v době hojného hodování, se nám všem pohyb hodí a prospějeme tak i svému zdraví. Když zprávu o tom, že díky pohybu podporujete naši organizaci, umístíte např. na facebook, možná zaujme i vaše přátele, kteří také v závěru roku budou chtít udělat dobrý skutek.

Pokud byste nám na projekt chtěli přispět přímo nějakou finanční částkou, můžete nám peněžní příspěvek zaslat na sbírkový účet zřízený v rámci programu ČSOB Pomáhá regionům. Podrobnější informace najdete na stránkách https://svaztp.cz/podporte-nas-csob/.

Velice děkujeme za vaši podporu.

Pomáhej pohybem