———–
Svaz tělesně postižených v České republice, o.s. (dále STP v ČR, o.s.) dokončil 30. 6. 2008 realizaci projektu JPD Žít naplno. Od 1. 9. 2006 jsme pro občany s tělesným postižením z území hlavního města Prahy organizovali vzdělávací kurzy, předpracovní rehabilitaci, setkání se zaměstnavateli a další aktivity. Klienti projektu měli možnost využívat také poradenství a s naší podporou hledat uplatnění na trhu práce.

JPD

Do projektu se v průběhu jeho trvání zapojilo celkem 54 klientů a většina z nich vydržela až do konce. Těší nás, že se nám podařilo pro 14 lidí se zdravotním postižením nalézt zaměstnání.

Na projektu jako partneři spolupracovali: Sedm paprsků, o.s., Rehalb, o.p.s. a Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy – Karlínské spektrum.

Kontakt na pracovníky během realizace projektu:
Alena Říhová, tel.: 221 890 458, e-mail: alena.rihova@svaztp.cz
Daniela Řezáčová, tel.: 224 816 675, e-mail: daniela.rezacova@svaztp.cz.

Místo realizace projektu: Svaz tělesně postižených v ČR, o.s., Karlínské náměstí 12, 186 00 Praha 8 – Karlín.

Podrobnější informace o projektu a jeho aktivitách naleznete v přiloženém článku a níže v letácích:

článek Žít naplno – šance pro tělesně postižené občany z Prahy

Všem klientům, partnerům, spolupracovníkům a dalším organizacím děkujeme, že se s námi do projektu zapojili.

TENTO PROJEKT BYL SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM, STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY A ROZPOČTEM HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY.

Webové stránky Evropského sociálního fondu v ČR: www.esfcr.cz

Letáky ke stažení