————
BřezejcStředisko Březejc se nachází necelých 10 km od Velkého Meziříčí při dálnici Praha – Brno. Budovy střediska jsou zasazeny do krásné přírody, krajiny rybníků a hlubokých lesů. Náš Pavilon C v tomto středisku provozujeme v rámci Sdružení Březejc společně s Centrem Kociánka. V Pavilonu C se konají pobyty pro děti se zdravotním postižením, pobyty rodičů s dětmi, školy v přírodě, rekondiční pobyty pro dospělé, sportovní akce, rekreace, apod.

Ubytování ve středisku Březejc je zcela bezbariérové a klientům nabízíme také stravování přímo ve středisku. Kromě pokojů mohou ubytovaní klienti využívat společenské místnosti a sportovní zázemí, případně se zapojit do zájmové činnosti v dílnách dětského střediska (keramika, tkaní, práce s proutím, aj.). K dispozici je venkovní bazén, tříkolky LOPED, kola, kuželníky, v suterénu pavilonu je tělocvična, posilovna a společenská místnost.

Středisko nabízí k ubytování dvoulůžkové i vícelůžkové pokoje s možností přistýlky a je možno ho využívat celoročně. Svou polohou je pobyt na Březejci dobrou základnou pro pěší či cyklistické výlety do okolí. V zimních měsících se v bezprostředním okolí dají využít běžky a sjezdovka na Fajtově kopci. V areálu pracoviště Březejc je i travnatá plocha vhodná ke hrám a sportování, je zde hřiště na volejbal a ohniště na táborové ohně. Lesy plné hub, rybníky, v zimě běžecké stopy i kulturní a historické památky v kombinaci s dobrou dostupností po dálnici D1 lákají k rekreaci kdykoliv během roku.

Kontakt:
Marie Doležalová, vedoucí pracoviště Březejc
e-mail: marie.dolezalova@kocianka.cz
tel.: 720 118 147
adresa: Sviny 13, 594 01 Velké Meziříčí

Pro podrobnější informace navštivte webové stránky Střediska Březejc.

brezejc-letecky