Poběžte s námi na Birell Grand Prix Praha

Srp 8, 2016

vím proč běžímZúčastněte se posledního závodu v roce 2016 v rámci naší akce VÍM, PROČ BĚŽÍM! Zakoupením registrace na tento závod můžete finančně podpořit naši organizaci.

V letošním roce jsme opět oficiálními partnery Prague International Marathon, spol. s r.o., pořadatele závodů. Posledním závodem, do kterého jsme zapojeni, je Birell Grand Prix Praha, který se koná 10. 9. 2016. V současné době máme ještě několik volných registračních čísel pro jednotlivce.

PIM_CharityBanner

Jak se můžete zúčastnit a podpořit nás?
Můžete si od nás zakoupit registraci na závod. Základní cena je 1 000 Kč, případné další navýšení použijeme na činnost naší organizace.
Pokud byste měli o účast na závodě zájem, doporučujeme kontaktovat nás co nejdříve, dokud jsou registrace k dispozici. Kontakt: Alena Říhová, tel. 221 890 458, 763 220 925, e-mail: alena.rihova@svaztp.cz.

Naše organizace již více než 25 let pomáhá lidem se zdravotním postižením překonávat bariéry, což je také běh na dlouhou trať. Pokud chcete podpořit Svaz tělesně postižených, můžete přispět na naši činnost.

Vím, proč běžím. Víte, proč pomáháte. Velice děkujeme!
Variabilni symbol: 5042015
Doklad o přijatém daru Vám na vyžádání rádi vystavíme.

RunCzech_logo