Nabídka práce 1.2.: administrativa – Operations Junior

Úno 1, 2016

TransPerfect s.r.o., mezinárodní firma poskytující překladatelské a jazykové služby, hledá do svého týmu ženu/muže na pozici Operations Junior.

Náplň práce:
- Úkoly recepčního – vítání hostů, atd.
- Starost o objednávky kancelářských potřeb
- Obstarávání příchozí a odchozí pošty
- Pomoc se základními administrativními úkony

Požadujeme:
- Anglický jazyk slovem i písmem, další jazyky výhodou
- Komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme:
- HPP, možnost i zkrácené pracovní doby

Bezbariérovost budovy:
- Budova i prostory kanceláře jsou bezbariérové
- Snadná dostupnost metrem (stanice Muzeum), bezbariérový přístup od metra až k budově

Místo výkonu práce: Škrétova 490/12, Praha 2, 120 00

Informace o zaměstnavateli:
- TransPerfect s.r.o., IČ 28530004
- Překladatelské a jazykové služby
- Sídlo: Vítězné náměstí 577/2, Praha 6, 160 00
- Kontaktní osoba: Markéta Jelínková, tel.: 224 310 020, majelinkova@transperfect.com

Operations Junior